Logo Sennheiser Strona Producenta słuchawek Sennheiser

  • Sennheiser producent sluchawek

Sennheisera krucjata przeciwko podróbkom.

Sennheiser rozpoczął sądową batalie przeciwko przedsiębiorstwom zamieszanym w sprzedaż podrabianych słuchawek: CX200, CX300, CX500 oraz PMX80. Firma zidentyfikowała już blisko 100 sprzedawców na terenie USA rozprowadzających nielegalny sprzęt oraz skierowała do sądu 12 pozwów. Prezydent Sennheisera John Falcone poinformował, że firma odnotowuje coraz więcej zgłoszonych reklamacji zepsutego sprzętu - jak się okazuje, pochodzącego z nielegalnych źródeł. Niestety, Sennheiser zdecydowanie odmawia jakichkolwiek napraw lub wymiany podrobionego sprzętu.

UWAGA! Na rynku istnieje wiele podróbek słuchawek Sennheiser'a. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem, by nie paść ofiarą oszustów. To bardzo ważne ponieważ podrabiane słuchawki wykonane są z gorszych jakościowo materiałów oraz mają znacznie gorszą jakość dźwięku.


Na temat podrabianych słuchawek Sennheisera pisano już na wielu stronach:

http://blog.khron.net/2007/10/13/sennheiser_cx300_vs_podrobki/

http://homegadgets.blogspot.com/2007/06/how-to-spot-fake-sennheiser-cx300-white.html

http://www.audiostereo.pl/Podrobki_Sennheiser_MX500_z_Allegro_28037.html

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=7662


Zapraszamy zatem do zapoznania się z tematyką zawartą na powyższych stronach. Myślę że wiedza tam zawarta pozwoli Państwu ustalić oryginalność słuchawek i cieszyć się wspaniałym brzmieniem oryginalnych.
Podróbki sennheisera